Haberler

Alüminyum Dünyası ALUMINIUM 2022 için Düsseldorf’da Buluşacak!

By 23 Mayıs 2022 No Comments

 

Alüminyum endüstrisinin tüm temsilcilerinin buluştuğu dünyanın en büyük sektör fuarı ALUMINIUM 2022 27 – 29 Eylül 2022’de Messe Düsseldorf’ta düzenlenecek.

Alüminyum endüstrisi ve tüm ana uygulama alanlarını kapsayan dünyanın lider ticaret fuarı ve B2B platformu olan ALUMINIUM 2022 bu yıl 13. kez 27  – 29 Eylül 2022 tarihleri arasında alüminyum üreticilerini, yarı mamul, mamul ve yüzey işleme tedarikçilerini bir araya getiriyor.

Her zaman olduğu gibi yine Messe  Düsseldorf’ta en güvenli koşullar çerçevesinde gerçekleşecek olan ALUMINIUM 2022 global alüminyum pazarında büyük bir rekabet gücüne sahip olan Türk firmalarının yeni iş birliklerine imza atacağı ve ihracata olumlu katkıda bulunacağı en önemli platform olma özelliği taşıyor.

2018 yılında 80.000 m2 sergileme alanı üzerinde Almanya, İtalya, Çin, Türkiye, İspanya, Avusturya, Amerika, Hollanda, Fransa ve İngiltere başta olmak üzere toplam 54 ülkeden 971 katılımcıyı 123 ülkeden 30.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan ALUMINIUM küresel alüminyum endüstrisine büyük bir ivme kazandırdı.

Bireysel desteklenen fuarlar listesinde olan ALUMINIUM 2022, Türk alüminyum endüstrisinin üretici firmalarının hem küresel pazarda ürünlerine geniş bir yer bulmasına hem de uluslararası platformda ihracat ağının büyümesine olanak sağlıyor. Türk alüminyum sektöründe ihracatın kuvvetlenmesi ve rekabet gücünün artması açısından ALUMINIUM 2022 büyük bir önem taşıyor.

İnşaattan otomotive, yüzey işlemeden dijital üretime, erime teknolojisinden geri dönüşüme, hadde teknolojisinden dayanıklı tüketime,  gıda ambalajından, havacılık ve uzay sanayiine, hafif teknolojilerden e- mobiliteye kadar birçok sektörün çeşitli kullanım alanlarını kapsamına alan fuar geçen senelerdekinden hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısı bakımından daha büyük bir etkinlik olarak karşımıza çıkacak.

Fuar ve devlet teşvikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ALUMINIUM 2022 Türkiye temsilcisi ISTexpo Fuarcılık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri:

ISTexpo Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti

T: +90 (212) 275 82 83

info@istexpo.com

www.istexpo.com