Haberler

Alüminyum Dünyasının Kalbi ALUMINIUM 2021 ile Messe Düsseldorf’da Atacak

By 16 Kasım 2020 No Comments

Alüminyum sektörü için yeni bir başlangıç ve sektörün duyduğu itici gücü sağlayacak ALUMINIUM 2021 önümüzdeki yıl katılımcısı ve ziyaretçisiyle buluşuyor.

 

Alüminyum endüstrisi ve tüm ana uygulama alanlarını kapsayan dünyanın lider ticaret fuarı ve B2B platformu olan ALUMINIUM 2021 önümüzdeki yıl 13. kez 18 – 20 Mayıs 2021 tarihleri arasında alüminyum üreticilerini, yarı mamul, mamul ve yüzey işleme tedarikçilerini bir araya getiriyor.

Bu yıl Ekim ayında düzenlenmesi planlanan ALUMINIUM,  Covid – 19 pandemisinin yarattığı öngörülemez sonuçlar ve dünya çapında uygulanan kısıtlı seyahat düzenlemelerinin uluslararası katılımcıların ve ziyaretçilerin fuarlara katılmasını zorlaştırması sebebiyle önümüzdeki yıl 18 – 20 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek.

Her zaman olduğu gibi yine Messe  Düsseldorf’ta en güvenli koşullar çerçevesinde gerçekleşecek olan ALUMINIUM 2021 global alüminyum pazarında büyük bir rekabet gücüne sahip olan Türk firmalarının yeni iş birliklerine imza atacağı ve ihracata olumlu katkıda bulunacağı en önemli platform olma özelliği taşıyor.

2018 yılında 80.000 m2 sergileme alanı üzerinde Almanya, İtalya, Çin, Türkiye, İspanya, Avusturya, Amerika, Hollanda, Fransa ve İngiltere başta olmak üzere toplam 54 ülkeden 971 katılımcıyı 123 ülkeden 30.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan ALUMINIUM küresel alüminyum endüstrisine büyük bir ivme kazandırdı.

Bireysel desteklenen fuarlar listesinde olan ALUMINIUM 2021, Türk alüminyum endüstrisinin üretici firmalarının hem küresel pazarda ürünlerine geniş bir yer bulmasına hem de uluslararası platformda ihracat ağının büyümesine olanak sağlıyor. Türk alüminyum sektöründe ihracatın kuvvetlenmesi ve rekabet gücünün artması açısından ALUMINIUM 2021 büyük bir önem taşıyor.

İnşaattan otomotive, yüzey işlemeden dijital üretime, erime teknolojisinden geri dönüşüme, hadde teknolojisinden dayanıklı tüketime,  gıda ambalajından, havacılık ve uzay sanayiine kadar birçok sektörün çeşitli kullanım alanlarını kapsamına alan fuar geçen senelerdekinden hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısı bakımından daha büyük bir etkinlik olarak karşımıza çıkacak.

Fuar ve devlet teşvikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ALUMINIUM 2021 Türkiye temsilcisi ISTexpo Fuarcılık ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

ISTexpo Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti

T: +90 (212) 275 82 83

info@istexpo.com

www.istexpo.com