Haberler

TALSAD Yönetim Kurulu Toplantısı Bursa’da Yapıldı

By 18 Aralık 2018 Nisan 22nd, 2019 No Comments

TALSAD Yönetim Kurulu 13 Aralık Perşembe günü, üyemiz Cansan Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali İhsan Yeşilova’nın ev sahipliğinde Bursa şehir merkezinde bulunan Holiday Inn City Center’da toplandı.
TALSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar başkanlığında yapılan toplantıya, Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Kayabaşı, Ali İhsan Yeşilova, Sedef Bolgün, Osman Şahin, Mehmet Arslan, Metin Yılmaz, Güray Gürsoy, Derya Hatiboğlu ve TALSAD Genel Sekreterliği olarak Erol Metin, Bilser Dönmez katıldılar.

Yönetim Kurulu toplantısında TALSAD’ın 2018 yılı çalışma konuları ve faaliyetleri değerlendirildi, 2019 yılı programı icin hazırlıklar görüşüldü. Toplantıda ayrıca AKPA Alüminyum San. Ve Tic A.Ş. ile Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. firmalarının üyelik başvuruları kabul edildi.
Toplantı sonunda gerçekleşen toplu öğle yemeğinin ardından TALSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar Cansan Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova ve eşi Nezihe Yeşilova’ya, bu ziyaretin anısına bir hediye takdim etti.

TALSAD Yönetim Kurulu PMS Alüminyum’u Ziyaret Etti

13 Aralık Perşembe günü Bursa’da toplanan TALSAD Yönetim Kurulu üyelerimizden PMS Metal Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Önsever’i Bursa’daki ofisinde ziyaret etti. Ziyaret sırasında TALSAD’ın çalışma konuları ve sektör konuları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sırasında TALSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar PMS Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Önsever’e bir hediye takdim etti.